Spor
Giriş Tarihi : 13-01-2022 22:25   Güncelleme : 13-01-2022 22:25

İL MÜDÜRÜMÜZ HALİL AKKAŞ BASIN MENSUPLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

İL MÜDÜRÜMÜZ HALİL AKKAŞ BASIN MENSUPLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

İL MÜDÜRÜMÜZ HALİL AKKAŞ BASIN MENSUPLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

 
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında İl Müdürümüz Halil AKKAŞ ilimizde görev yapan basın mensupları ile tanışma ve kahvaltı programında bir araya geldi. Hacı İbrahim Paşa Kız Öğrenci Yurdunda gerçekleştirilen programda basının önemini dile getiren Akkaş “      ilimizde, kamuoyunun 7 gün 24 saat tarafsız ve özgür bilgi edinmesini sağlayan, gece gündüz koşul fark etmeksizin emek veren basın mensubu arkadaşlarım, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününüz kutlu olsun.
27 Aralık 2021 tarihinde Bartın Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak başladığım görevimde sportif alanlarda kazanacağımız başarıları sizlerin desteğiyle yerel ve ulusal alanda kamuoyuna aktaracağımıza, ilimizde gerçekleştireceğimiz kalıcı eserlerimizde bizlerin yanında olarak desteklerinizi esirgemeyeceğinize inanıyorum.   Müdürlük görevim süresince birlikte yapacağımız çalışmalar sonucu Bartın gençliğine ve spor alanında, birlikte büyük değerler kazandıracağımızı ümit ediyorum” dedi.
Programa katılımlarından dolayı basın mensuplarına teşekkür eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Halil AKKAŞ, günün anlam ve önemine binaen çekilen toplu fotoğraf ile etkinliği sonlandırdı.