Eğitim
Giriş Tarihi : 31-07-2021 22:42   Güncelleme : 31-07-2021 22:42

Bartın Üniversitesi: Rektör Uzun: “Başarıyı hedefleyen tüm öğrencilerimizi ne bekliyoruz”

Üniversitemiz Rektörü Prof

Bartın Üniversitesi: Rektör Uzun: “Başarıyı hedefleyen tüm öğrencilerimizi ne bekliyoruz”

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, TRT Haber Öğrenci İşleri programına konuk olarak Bartın ve üniversite hakkında bilgiler verdi.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, TRT Haber’de yayınlanan “Öğrenci İşleri” programına konuk oldu. Üniversitemiz mezunlarından TRT sunucusu Nurya Yardımcı’nın anlatımıyla yayımlanan programda Bartın ve Üniversitemiz hakkında bilgiler verildi.


Üniversitemizi büyük bir aile olarak gördüklerini vurgulayan Rektör Uzun, “‘Sürekli İyileşme’ anlayışıyla Üniversitemizi her gün biraz daha ileriye taşımak için çalışıyoruz. Sürdürülebilir bir anlayışla akademik gücümüz ve öğrencilerimizle birlikte geleceğe doğru yürüyoruz” dedi.

Rektör Uzun, Üniversitemizdeki tüm çalışmaların merkezinde öğrencilerin olduğunu da vurgulayarak “Proje tabanlı öğrenme stratejileri”, “Öğrenci başarıları”, “çift anadal ve yandal imkânları”, “Erasmus ve Mevlana Değişim Programları”, “7+1 ve 3+1 eğitim modeli”, “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” ve “Mezunlarla iletişim” gibi başlıklarda da açıklamalarda bulundu.