Spor
Giriş Tarihi : 23-09-2021 02:12   Güncelleme : 23-09-2021 02:12

Bartın Kadın Mesleki Eğitim Beceri Merkezi Projesinin Resmi Açılış Programı

Bartın Valiliği koordinesinde proje ekiplerince hazırlanan Japonya Büyükelçiliği Yerel Projelere Hibe Programı kapsamında desteklenerek İlimiz Kozcağız Beldesinde kurulan Bartın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yürütülen Bartın Kadın Mesleki Eğitim ve Beceri Merkezinin açılışı yapıldı

Bartın Kadın Mesleki Eğitim Beceri Merkezi Projesinin Resmi Açılış Programı

Bartın Valiliği koordinesinde proje ekiplerince hazırlanan Japonya Büyükelçiliği Yerel Projelere Hibe Programı kapsamında desteklenerek İlimiz Kozcağız Beldesinde kurulan Bartın Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yürütülen Bartın Kadın Mesleki Eğitim ve Beceri Merkezinin açılışı yapıldı.
Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’mız ve  Japonya Milli Marşı’nın söylenmesi ile başlayan program, Japonya’nın Türkiye Büyükelçisi Sayın Suzukı Kazuhiro, TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Ak Parti Milletvekili Av. Sayın Yılmaz Tunç ve Bartın Valimiz Sayın Sinan Güner’in açılış konuşmaları ile devam etti.
Program, kurslarını başarı ile tamamlayan kadın kursiyerlere sertifikalarının verilmesi, açılış kurdelesinin kesilmesi, merkezin gezilmesi ve iki ülkenin ilişkilerinin uzun yıllar sürmesini temsili fidanların dikimi ile sona erdi.
Bartın Kadın Mesleki Eğitim Beceri Merkezi Projesinin Resmi Açılış Programına Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Ali ÖZDEMİR ‘de katılım sağladı.